Philips Lighting Poland Sp. z o. o.

Philips Lighting Poland Sp. z o. o.

Lider w zakresie technologii o bogatym zakresie prowadzenia działalności od artykułów opieki medycznej po produkty konsumenckie i oświetlenie. Firma oferuje bogaty asortyment z zakresu energooszczędności oraz nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, wśród oferowanych produktów znajdują się m.in. oprawy wewnętrzne oraz zewnętrzne, bogaty wybór źródeł światła, systemy sterowania czy osprzęt oświetleniowy.

Sektor oświetlenia firmy Philips - zajmuje czołową pozycję w dostarczaniu rozwiązań i zastosowań zarówno dla profesjonalistów, jak i konsumentów. Zajmujemy się oświetleniem w pełnym zakresie – oferujemy rozwiązania do zastosowań wewnętrznych (w domach, sklepach, biurach, szkołach, hotelach, zakładach produkcyjnych oraz szpitalach), jak i zewnętrznych (w miejscach publicznych, dzielnicach mieszkaniowych i na obiektach sportowych). Dbamy również o bezpieczeństwo na drodze, zapewniając oświetlenie samochodowe i uliczne. Nasze projekty architektonicznego upiększania miast światłem, dostarczają niezapomnianych wrażeń estetycznych.

Philips, światowy lider w sektorze oświetlenia, promuje rozwiązania energooszczędne. Na całym świecie oświetlenie zużywa 19% całkowitej energii elektrycznej. Zastosowanie rozwiązań energooszczędnych pozwoli znacznie zredukować zużycie energii na świecie, zmniejszając w ten sposób szkodliwą emisję dwutlenku węgla. Philips zapewnia zaawansowane rozwiązania energooszczędne dla wszystkich segmentów oświetlenia: drogowego, biurowego, przemysłowego, a także hotelowego i domowego. Jesteśmy również liderem w opracowywaniu technologii przyszłości, takich jak technologia LED.

Celem naszego sektora oświetleniowego jest wprowadzanie innowacyjnych, energooszczędnych rozwiązań i zastosowań na rynek oświetleniowy, przy projektowaniu których uwzględniane będą potrzeby konsumentów – zarówno instytucji publicznych, jak i prywatnych odbiorców.

Cenniki do pobrania:
Pozostali dostawcy